top of page
52-A&B-DJI_0600.jpg

PIĘKNE SŁOWA O NAS

Zrzut ekranu 2023-06-20 o 22.57.25.png

Klara&Kamil

Współpraca z Simple Photography to jakiś zupełnie inny wymiar współpracy! Słuchają, poświęcają się, stwarzają bezpieczną przestrzeń, że nawet osoba nieobyta z obiektywem, jest w stanie się rozluźnić i czerpać przyjemność z sesji!

Nie mogę też nie wspomnieć o klimacie zdjęć, który jest tak charakterystyczny i magiczny, że nie da się przejść obojętnie.

Dlatego wymarzyłam sobie Ich jeszcze długo przed poznaniem mojego męża. Kocham ich szczerze całym sercem za detale, za wyłapywanie niuansów i tych ulotnych chwil między ludźmi, tych spojrzeń, o których się w danym momencie nie myśli, a do których można do nich wrócić w postaci zdjęć właśnie.

Mój ślub odbył się na plaży Cala Romantica na Majorce, więc możecie mieć pewność, że fotografowie pojadą z Wami choćby na koniec świata! POLECAM to the moon and the back!

rozpływam się… te zdjęcia wywołują takie emocje!!!! niesamowite jest to, że oglądając je czuliśmy ten ogrom szczęścia i miłości, który wypełniał nas w dniu ślubu! 🥹🥹🥹 

 

zaczęliśmy oglądanie w piątek późnym wieczorem, skończyliśmy o 1.30 w nocy, dziś też je oglądamy i tak pewnie będą wyglądały najbliższe tygodnie haha 

 

zaskoczyła nas mega pozytywnie ilość zdjęć, nie mam pojęcia jak wybierzemy zdjęcia do albumu … 🙈 najchętniej wydrukowałabym wszystkie.

dostajemy pierwszy ‚feedback’ od najbliższych, którzy oglądają foty i są zachwyceni, nazywają nasz ślub ‚takim na jakim nigdy nie byli’ i tak jak my są pod wrażeniem Waszego talentu, pomysłowości i wrażliwości. 

 

dziękujemy Wam po raz kolejny, bo dzięki Wam ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy a zdjęcia pozwolą nam zatrzymać go na zawsze 🥹 🤍 

752-K&M_wedding-4N6A8112.jpg

Kinga&Matełek

0792-wesele-DJI_0311.jpg

Klaudia&Jacek

Nie mamy wątpliwości, że wybraliśmy najlepszych fotografów jakich mogliśmy. Niesamowicie się cieszę, że to właśnie wy fotografowaliście nasz ślub. Jesteśmy zachwyceni 🥰🥰

Mogłabym oglądać te foty na okrągło. Styl i obróbka jest totalnie w naszym guście. Przygaszony zielony i głębia to jakaś magia. Do tego jestem pod wrażeniem kompozycji wielu zdjęć. Od razu widać, że kadry to nie przypadki a rzuca się to w oczy zwłaszcza przy detalach. Te równe a czasem przecinające się linie, no kocham! 

W ogóle wasza praca zrobiła na mnie duże wrażenie, to jacy jesteście subtelni i nie zwracający uwagi. Oglądając foty z przygotowań kilka razy powiedziałam: "Wow! kiedy oni zrobili to zdjęcie?". To, że pracujecie w parze spełniło moje oczekiwania totalnie. Widać po niektórych momentach, że fotografowało je dwie osoby, po planie bliskim i dalszym i to są momenty nie do podrobienia i nie do powtórzenia. 

Tak samo foty z wesela gości czy sam ślub. Po waszych reportażach widziałam, że są obszerne i nastawione na emocje i totalnie się nie zawiodłam. Jest kilka takich portretów, które są zdecydowanie najlepszymi moimi zdjęciami w życiu a trochę ich sama sobie nacykałam. Długo bym mogła pisać, ale wiem że wy wiecie jak dobrą robotę robicie. 

Może powtórzymy taką imprezkę za 10-20 lat i się znowu spotkamy! 

Nie mogę się pozbierać. Wiedziałam ze te zdjęcia będą piękne ale i tak nas zaskoczyły. Te wszystkie detale, to jak potraficie złapać momenty, światło, cienie, emocje, niepowtarzalne chwile. I ze w tym reportażu jest widoczne to jaki był klimat. Te wszystkie smaczki z naszym humorem i naszymi znajomymi/rodzinami. I jak jeszcze raz się przeżywa cały ten dzień, widzi się rzeczy których się wcześniej nawet nie widziało.

Macie naprawdę ogromny talent do uchwycenia chwil i wydobywania z nich tego co było najważniejsze i najpiękniejsze.

I to jak dużo dostaliśmy b&w, takich zdjęć poruszonych ❤️❤️❤️
Myślę, ze jeszcze z milion razy obejrzę od początku do końca.

Bardzo bardzo dziękujemy.
A ja idę oglądać jeszcze raz, żeby znowu to przeżyć. Pewnie przez kolejny tydzień będę to przezywać.

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.56.25.png

Marta&Filip

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.56.07.png

Justyna&Konrad

Wspaniali ludzie z ogromnym talentem i przede wszystkim genialnym podejściem. Kiedy poznaliśmy ich po raz pierwszy czuliśmy się tak, jakbyśmy dosłownie znali się od lat, co jest szalenie istotne dla osób tj. mój mąż, który nie lubi ''szczerzyć się do kamery'' i siebie w obiektywie (Finalnie to właśnie jego ujęcia były powalająco piękne).

 

Uśmiechnięci, wyluzowani, naturalnie zabawni i naprawdę oddani swojej pracy. Sandra i Łukasz mieli mnóstwo pomysłów co w rezultacie dostarczyło nam nie tylko cudowne zdjęcia, do których z zachwytem wzdychamy z najbliższymi, ale także naprawdę super wspomnienia, bo świetnie się podczas sesji bawiliśmy.

Ja zwykle nie wiem jak się zachować przed obiektywem, żeby wyjść dobrze na zdjęciach, więc porady Sandry były dla mnie na wagę złota.

Jednym z wielu wspomnień z dnia ślubu, to kojący uśmiech Sandry podczas ceremonii, dzięki któremu ja sama bez przerwy się uśmiechałam. Sandra i Łukasz przynieśli nam w tym dniu ukojenie, radość, spokój i dobry humor.

Nie wiem też jakim cudem udało im się uchwycić tak genialne, nietuzinkowe ujęcia, bo na zdjęciach uwiecznili dosłownie każdy, najmniejszy szczegół, każde wydarzenie - tak, jakby zamiast dwóch fotografów, nad zdjęciami pracowało co najmniej dziesięciu - byli wszędzie, ale dyskretnie, wręcz niewidoczni.

Sandra, Łukasz - jesteście najwspanialsi. Dziękujemy z całego serca za Waszą pracę i za to jakimi cudownymi ludźmi jesteście.

First and foremost, Sandra and Lukasz are true artists, evident in the passion they infuse into their craft. Their photos are nothing short of amazing. Communicating with Sandra was an absolute breeze—her prompt and friendly responses were a testament to their professionalism. Her extensive knowledge and connections within the industry were immensely helpful.

Despite the unfortunate circumstance of Lukasz falling ill right before our wedding, Sandra handled it with grace. She arranged for another talented photographer, Magda, to step in seamlessly. While we missed meeting Lukasz in person, Sandra's reassuring demeanor made us feel completely at ease. And she was right—we could trust her implicitly.

Sandra and Magda were an absolute delight! Their presence added a wonderful energy to our day, and their work was beyond exceptional. We're immensely grateful that Sandra captured our special moments so beautifully.

In sum, a flawless 10/10 experience. I eagerly anticipate the opportunity to have them photograph us again in the near future! ;D

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 23.07.34.png

Agnieszka&Tom

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 23.12.24.png

Weronika&Ryan

Fotografowie pierwsza klasa!

Obserwowałam ich pracę od lat i wiedziałam że są moim pierwszym wyborem kiedy przyjdzie czas na mój dzień ślubu… i był to wybór który powtórzyłabym na każdą okazję. Sandra i Łukasz to profesjonaliści, do tego są niesamowicie otwartymi i przyjaznymi ludźmi którzy tworzą niezapomnianą atmosferę. Czuliśmy się jakbyśmy pracowali z osobami które znamy od lat, byli nieodłączną częścią przygotowań, ceremonii i zabawy weselnej. My oraz goście byliśmy pod wrażeniem ich talentu, profesjonalizmu i wesołego nastawienia. Oczywiście zdjęcia są cudowne!

Dzięki Wam powrót do tego dnia, do tych wydarzeń już zawsze będzie najlepszą podróżą w czasie.

Od samego rana z Mateuszem, nie możemy przestać oglądać tych zdjęć, których jest niewyobrażalnie wiele, za co bardzo Wam dziękujemy!

Jestem wzruszona jak teraz to piszę ponieważ wybór Was na naszych fotografów był najlepszą decyzją odnośnie tego ślubu!
Dziękujemy!

Sekcja "Wesele II" jest zdecydowanie naszą ulubioną chociaż uwielbiamy wszystkie zdjęcia! I chwalimy Was nie tylko my dzisiaj, ale podczas wesela i po weselu wielu znajomych mówiło jak wspaniałych mieliśmy fotografów.

Jesteście wspaniałymi profesjonalistami, ale przede wszystkim cudownymi ludźmi! O których zawsze będziemy myśleć ciepło i z wielkim wzruszeniem!

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.56.15.png

Joanna&Mateusz

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.56.33.png

Ela&Michał

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem fotografa na ten wyjątkowy dla nas dzień. Przejrzeliśmy blisko kilkadziesiąt ofert, ale w zdjęciach Simple Photography znaleźliśmy to „coś”, co nas urzekło.

 

Przepiękne, nietuzinkowe kadry i subtelne światło od razu przypadły nam do gustu. W samym dniu ślubu i wesela fotografowie byli jakby „niewidoczni” (nie przeszkadzali, co wiemy, że czasami się zdarza), a jednocześnie jak się potem okazało byli wszędzie tam, gdzie trzeba było, a niejednokrotnie nawet w miejscach, o których nie marzyliśmy. Do tej pory pamiętamy nasze zdziwienie, kiedy jedna z pań fotograf specjalnie wyjechała wcześniej do kościoła i stanęła prawie w rowie, żeby uchwycić nasz jadący samochód .

 

Już po ślubie, kiedy pokazywaliśmy zdjęcia znajomym byli pod wrażeniem dbałości o każdy szczegół. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że każde zdjęcie jest dopracowane w 100%, z czym w pełni się zgadzamy. Polecamy z całego serca.

Ela i Michał

ZDJĘCIA CUDNE! Przepięknie uchwyciliście detale, nastrój tego dnia, emocje. Przy niektórych zdjęciach totalnie ryczałam. Jestem mega wdzięczna, że tak rewelacyjnie wyłapaliście, co się dla nas liczy, którzy goście po prostu muszą być na zdjęciach (zdjęcia z ukochanymi Babciami, z Rodzicami - prawdopodobnie jedne z najcenniejszych zdjęć - dziękuję!!!).

 

To, co chyba najczęściej powtarzaliśmy, oglądając Wasz reportaż, to kolory i kadry - wszystko wydaje się takie naturalnie, nic nie jest wymuszone, ciekawe kadry pozwalają przeżyć ten dzień na nowo, z innej perspektywy. Kolorystyka i 'struktura' to bajka, całość pięknie płynie, jak się ogląda kolejne zdjęcia (nie wiem jak to zrobiliście, ale niektóre materiały aż czuję, jakbym je dotykała, patrząc na Wasze fotki - to jakaś magia!).

 

No i liczba 'sesji' w trakcie jednego wesela - powala. Uświadomiliśmy to sobie, dopiero oglądając całość, że mamy tych różnych scenerii, miejsc i momentów o wiele więcej niż się spodziewaliśmy.

DZIĘKUJEMY. Za zdjęcia, które pokazują emocje, nastrój, uczucia, magię. Jesteście niesamowici.

A my właśnie robimy sobie kolejny seans. :))

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.57.44.png

Basia&Piotr

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.56.53.png

Sandra i Łukasz sprawili, że mamy dzięki nim najwspanialnszą pamiątkę z naszego ślubu. Byli wszędzie a zarazem nikt nie czuł się skrępowany, a na pewno MY, bo uchwycone chwile są tak intymne, że aż ciężko uwierzyć, że ktoś był ich świadkiem.

 

Pozostaje mi tylko powiedzieć, że oni Sami tworzą wyjątkową parę i zespół, którego nie powinno zabraknąć na żadnym ślubie.

Anna&Piotr

Wybór Simple photography na sesję ślubną to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Mimo naszego niedoświadczenia w pozowaniu, zdjęcia wyszły mega profesjonalne i oryginalne, a to wszystko za sprawą Sandry, która miała genialne pomysły, udzielała cennych rad i u której widać było pełne zaangażowanie . Sesja okazała się być świetną zabawą i z przyjemnością ją kiedyś powtórzymy.

 

Jeszcze raz dziękujemy za przepiękną pamiątkę. Jesteście najlepsi!

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.57.16.png

Adżelika&Jacek

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.57.01.png

Karolina&Paweł

Sandra i Łukasz są po prostu genialni - począwszy od samych przygotowań (który fotograf daje tyle wskazówek pannom młodym by ich zdjęcia wyszły piękne?

 

Poradnik ślubny to strzał w dziesiątkę!), przez profesjonalizm, przygotowanie, kreatywność i... ich sam charakter Para Młoda w tym dniu ma mnóstwo stresu, ale Łukasz i Sandra swoim poczuciem humoru i bezpretensjonalnością rozładowywali atmosferę:)

 

Zdjęcia są przede wszystkim pięknie zrobione, a sztuką jest zrobienie dobrych zdjęć kiedy nikt nie pozuje.

Polecam wszystkim parom, a w szczególności wymagającym Pannom Młodym!

Ciepli, zawsze uśmiechnięci i pełni profesjonalizmu Fotografowie. Każde ujęcie jest wyjątkowe i stanowi wspaniałą pamiątkę. Zarówno w czasie sesji narzeczeńskiej, jak i przygotowań, czy też samego ślubu oraz wesela, można było czuć się swobodnie, gdyż obecność Sandry i Łukasza była wręcz niedostrzegalna. Przy oglądaniu zdjęć, ciągle zadajemy sobie pytanie: "kiedy oni zdążyli to zdjęcie zrobić".

 

Ponadto cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania, doradzali i na każdym kroku wykazywali się wielką kreatywnością. Z całego serca za wszystko dziękujemy, a przyszłym Parom Młodym polecamy - na pewno nie będziecie żałować.

 

My natomiast wpisujemy się juz w kalendarz, na 25 - i 50-lecie naszego ślubu :D

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.57.23.png

Paulina&Filip

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.57.31.png

Zdjęcia są absolutnie przepiękne. Ilość, jakość, pomysł na każde z nich ❤️ Bardzo Wam dziękujemy za oddanie całego serducha i włożonej energii. Jesteśmy na prawdę bardzo zadowoleni ze współpracy z Wami i cieszymy się, że Was wybraliśmy❤️

Ciężko nawet teraz powiedzieć, które ujecia nam się najbadziej podobają, ale jest ich WIELE ❤️

Marta&Micheasz

Najlepsi na całym świecie! Jeszcze nie dostaliśmy zdjęć, w końcu ślub był 4 dni temu, ale już wiem, że z całych naszych serduszek polecamy Sandra i Łukasz to coś więcej niż profesjonalne rejestrowanie ślubnych momentów i weselnych tańców. To duet, który swoim poczuciem humoru i fantastycznym sposobem bycia uświetnia ten ważny dla Pary Młodej dzień.

 

Z jednej strony wtapia się w wesele sprawiając, że wręcz nie widać przemieszczających się z aparatem postaci, a jednocześnie swoją obecnością wnosi do przygotowań, ślubu i wesela dużo pomocy, uśmiechu i mnóstwo good vibes’ów.

 

Będziemy polecać i rezerwować na sesję poślubną!

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.56.45.png

Lila&Filip

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 22.57.38.png

Agata&Kamil

Zdjęcia oczywiście są meeeeega, jesteśmy zachwyceni, podoba nam się dosłownie wszystko. Przepięknie ujeliście najważniejsze momenty zarówno te bardziej romantyczne jak i najbardziej imprezowe. Nasi znajomi bardzo docenili emocje widoczne na zdjęciach i śmiali się, że specjalnie czekaliście na prawdziwe miny. Moja mama teraz zamiast Instagrama przegląda zdjęcia z wesela, bo tyle ich jest 😂


Oczywiście współpraca z Wami to była sama przyjemność, myślę, że nikt lepiej by nie odkłaczył Kamila po kwiatkach jak zrobił to Łukasz i nikt nie uspokoiłby mnie w kościele samymi gestami i mimiką tak jak Sandra.


Podsumowując, uwielbiamy Was i Waszą pracę, mamy na nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy ❤️

Od momentu pierwszego kontaktu wiedzieliśmy, że znaleźliśmy idealnych fotografów na nasze wesele. Sandra i Łukasz są nie tylko niezwykle sympatyczni i kontaktowi, ale także mają niesamowity talent do uchwycenia najbardziej wyjątkowych chwil w sposób, który wydaje się jednocześnie artystyczny i naturalny. Ich umiejętność zorganizowania sesji zdjęciowej w taki sposób, że wszyscy czuli się swobodnie, była naprawdę imponująca. Dzięki temu zdjęcia wyglądają autentycznie i są pełne emocji. Czuć w nich magię i radość tego wyjątkowego dnia.

 

Co więcej, fotografowie byli bardzo elastyczni i otwarci na nasze sugestie, co tylko dodawało osobistego charakteru do naszej współpracy. Bez problemu dostosowali się do naszych potrzeb i preferencji, co znacznie przekroczyło nasze oczekiwania. Dzięki nim te piękne chwile zostaną z nami na zawsze w formie niesamowitych zdjęć. Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszych fotografów, którzy by zapewnili nam tak niezapomniane wspomnienia.

 

Gorąco polecamy! Sandra i Łukasz jesteście wspaniali . Wspólnie z moim Łukaszem bardzo Wam dziękujemy!!!

Zrzut ekranu 2023-12-14 o 23.36.06.png

Marta&Łukasz

bottom of page